Mgr. Tereza Kadlecová

Leskovice

Firmu ITMS Plast jsme si vybrali ze všech nabídek z důvodů, že nám vyhovovala cena, kvalita výrobku a služeb a především proto, že dodání zboží, které jsme si vybrali, nám byli schopni zaslat v nejkratším termínu. Ochota a lidský přístup při řešení jak objednávky, tak dodání na místo, nás přesvědčilo, že jsme udělali správně a rádi tuto firmu doporučujeme svým známým.

Celý článek

Petr Dunda

Brno

Opravdu musím ocenit Váš profesionální přístup k zákazníkovi, tak to má být. Zákazník projeví zájem o Váš výrobek a je mile potěšen, když druhý den v poště najde perfektně zpracovanou odpověď. Je hodně společností a firem, které se snaží udržet se na trhu, ale ne každá postupuje jako ta Vaše společnost.

Celý článek

Richard Berger

Jablonec n/N

Má zkušenost s firmou ITMS plast je vynikající. Není moc firem kde bych se potkal s takovým profesionálním a zároveň lidským přístupem k zákazníkovi. Svou práci odvedou v nejvyšší kvalitě co dnešní technologie dovolí. Mnoho firem o sobě říká ,,spokojenost zákazníka,náš cíl,,, a není to pravda. ITMS plast to o sobě neříká ale koná tak. Přeji celému kolektivu mnoho úspěchu.

Celý článek

Ing. Jan Princ

Unhošť

Na Vaši společnost jsem získal kontakt z internetu a zaujala mě cena dodávaných výrobků i informace o způsobu dodávky až na stavbu kdekoliv v ČR. Od okamžiku zaslání poptávky jsem byl mile překvapen vstřícností pracovníků firmy, rychlou komunikací týkající se termínu dodávky, ceny a nabídky součástí, které je možně přiobjednat ke konkrétní objednávce. Oceňuji serióznost jednání a zejména dodržení termínu výroby a dodání na místo určení. Jen málo kdy jsem se setkal s tak seriozním jednáním všech pracovníků, kteří měli co do činění s výrobou, a dodáním výrobku.
Přál bych si, aby takto jednajících firem bylo v naší ekonomice mnohem více než je tomu dosud.

Celý článek

Daniel Těšínský

Králův Dvůr

S Vaší firmou jsem naprosto spokojen. Velmi příjemná komunikace s panem Sklenářem, profesionální vystupování a veškeré technické informace. Dodání na termín dle zákazníka, tudíž i rychlost skvělá. Jímka se jeví kvalitní, po technických vychytávkách jako prostor pro přívod el. kabelu pro čerpadlo a hadici. Firmu určitě doporučuji!!!

Celý článek

Pavel Chlístovský

Bystřice

 

Pro náš objekt v Libouni jsme potřebovali vyřešit čištění odpadních vod. Ze široké škály nabídek jsme si vybrali sestavu výrobce ITMS plast s.r.o., Náměšť nad Oslavou. Důvod: slušné a vstřícné jednání se snahou vyhovět zákazníkovi. Také termín dodávky a cena zařízení nám vyhovovala. Můžeme klientům rádi doporučit.

 
Celý článek