Podzemní nádrže na dešťovou vodu

Samonosné

Samonosné

Kruhové

Samonosné

Samonosné

Hranaté

Vzhledem ke stále rostoucí ceně za vodu, roste i poptávka po nádržích na dešťovou vodu (retenčních jímkách), díky nimž je možné využít levný přírodní zdroj - dešťovou vodu. Investice do podzemní nádrže může výrazně snížit měsíční náklady domácnosti na pitnou vodu, protože dešťovou vodu je možné využít nejen pro údržbu zeleně, ale i všude tam, kde postačí užitková voda, například při splachování toalety, při praní prádla, při úklidu, mytí aut a mnoha dalších činnostech. 

 

Podzemní plastové nádrže slouží k hromadnému zadržování dešťové vody ze střech rodinného domu a jsou navrženy jako retenční, s odtokem (bezpečnostním přepadem), průchodkou na hadici, průchodkou na kabel od čerpadla. Dále je možné retenční jímku dovybavit o protiskluzová stupadla a další volitelné příslušenství.

 

Vždy jsou instalovány do nezámrzné hloubky, což umožňuje jejich využití téměř po celý rok. Voda je v nádržích uchovávána bez přístupu světla, při nižší teplotě oproti nadzemním nádržím, díky čemuž nedochází k jejímu kažení.

 

Podzemní plastové nádrže nabízíme ve dvojím tvarovém provedení: kruhové a hranaté, které se dále vyrábí ve třech konstrukčních typech: samonosné, dvouplášťové a k obetonování.

Podporujeme

Domov bez zámku Rafael dětem Dobrý anděl For help Paprsek naděje